Jsem fakt impotent?!
NovinkyKoupitAukceFotogalerieNávštěvní knihaDistributoři & knihkupci
Prohlédněte si impotenta
Napsali o nás
Co čte Dajdou.cz?
Měření návštěvnosti
© 2004 FKK Company, v.o.s.
Všechna práva vyhrazena.
O knize

Na počátku všeho jsou blogy - internetové „deníčky“ - fenomén vládnoucí současnému internetu. Mezi osobními zápisky určenými pouze svým autorům nebo úzkému okruhu jejich známých se tu a tam objeví „bloggeři“ s literárními ambicemi, mezi nimiž najdeme výjimky, jejichž dílka stojí za přečtení.

Ovšem zdaleka ne vše, co je publikováno na internetu, lze vydat tiskem. Internet a klasická kniha jsou dvě rozdílná média, každé se svými možnostmi, každé se svými pravidly. Pro knižní vydání „Impotenta“ prošla většina původních textů redakčními úpravami, aby byly schopny obstát před co nejširší čtenářskou veřejností.

Výbor povídek „Jsem fakt impotent?!“ mají na svědomí čtyři autoři. V první řadě je to Kostěj (Radek Hromuško), jehož povídky tvoří více než polovinu knihy. Kostějovo téma číslo jedna jsou vztahy, a proto nám jím vyprávěné příběhy připadají tak blízké – vztahy jsou nadčasové, vztahy se týkají nás všech.

Menší část výboru tvoří dílka Kostějových hostů: Arsinoe (humorně laděné postřehy očima dokonalé blondýny), George K. (pohled do deníčku svérázného singla) a Miruna (texty, které s nadsázkou a ironií komentují nejrůznější momenty našeho života).

„Jsem fakt impotent?!“ je zábavná a odpočinková kniha, která si čtenáře získá již po pár řádcích. Ačkoliv tu a tam probleskne vážný moment, humor v ní jednoznačně převažuje – a to je určitě tak, jak to má být.